Privatūs serveriai

Kas tai per serveriai?

Tai yra serveriai integruoti Kubai projektų sistemoje. Reiškiasi, kad Jūs vieną akimirką galėsite mėgautis Kubai siūlomais žaidimo rėžimais, o kita akimirka nukeliauti į savo privatų serverį. Privačiame serveryje turėsite visas pagrindines administratoriaus komandas, galėsite valdyti, kokie draugai galės prisijungti prie serverio.


Kokia kaina ir kaip užsisakyti?

Vieno mėnesio kaina yra 9 EUR arba 1000 kreditų. Užsisakant iškart ilgesniam laikui taikomos nuolaidos, pvz.: 2mėn. - 16 EUR, 3mėn - 23 EUR. (kreditais galima užsisakyti maksimaliai 1 mėn. ir pratęsti likus ne daugiau 7d. galiojimui). Norint pateikti užsakymą užpildykite šią formą:


Kokie yra pagrindiniai privalumai?

  • Jūsų serveris bus pastoviai prižiūrimas profesionalų.
  • Nereikės Jums rūpintis sudėtingais serverio paleidimo ir priežiūros darbais.
  • Galėsite įsidėti savo norimus įskiepius, bei naudotis išskirtinai Kubai projekto sukurtais ar turimais įskiepiais.
  • Serveris veikia visą parą ir yra galingas, tai reiškiasi nestrigs.
  • Užsisakyti serverį galima naudojant Projekto kreditų sistema, o tai reiškiasi, kad iš renginių laimėtus kreditus galėsite panaudoti serverio užsakymui ar pratęsimui.
  • Į visus Jūsų pageidavimus bus atsižvelgta ir stengimasi serverį padaryti pagal Jūsų visus pageidavimus.

Ką galima bus daryti privačiame serveryje?

Privačiame serveryje praktiškai galėsite veikti tą ką norėsite, keli pavyzdžiai:

  • Žaisti paprasta išgyvenimo rėžimą su draugais arba vienam.
  • Testuotis įvairiausias fermas ar statyti statinius su kūrybiniu (creative) režimu.
  • Įsikelti įvairius pasaulius iš interneto ir juose žaisti.
  • Įsikelti įvairių mini žaidimukų (minigames) ir juos žaisti.

Ką dar reikėtu žinoti?

Serveriai įprastai aktyvuojami per 1-2 val. po apmokėjimo, bet ne ilgiau nei per parą. Aktyvavimo laikas dar priklauso ar būna iš anksto ypatingų specialiųjų pageidavimų. Serverių kiekis yra ribotas ir bus čia pranešta jei nėra laisvų serverių. Įskiepius bus galima įsikelti tik iš patikimų svetainių ir kurie yra populiarūs. Mes galime atsisakyti kelti įtarinus įskiepius į serverį. Norint pridėti žaidėją į whitelist (kad galėtu prisijungti) pradžiai patariame išjungti /whitelist off, tada palaukti kada prisijungia norimas žaidėjas į privatų serverį, tumet parašote /whitelist add ŽaidėjoSlapyvardis ir tada galite įjungti /whitelist on ir sekantį kartą tas žaidėjas visada jau galės prisijungti prie serverio.

Komandos ir teisės

Numatytai galėsite turėti dvi kategorijas teisių rinkinių: 1. ADMIN (visos pagrindinės numatytos teisės) 2. Žaidėjai (visi prisijunge žaidėjai). Pagal Jūsų pageidavimus įvairios teisės gali būti pridėtos. Pagrindinės ADMIN komandos kurios būna numatytai pradžioje: /eco (visos pinigų suteikimo komandos), //wand (visos WorldEdit komandos), /gamerule, /kick, /teleport, /time, /weather, /whitelist, /mv (visos MultiVerse komandos (valdyti pasaulius)), /rg (visos WorldGuard teisės, valdyti regionus).