Dažniausiai užduodami klausimai

Negaliu rašyti Kubai discorde?

Norint galėti bendrauti Kubai discord kanaluose būtina patvirtinti savo paskyrą. Norint patvirtinti paskyrą reikia sekti šitas instrukcijas: Pamokinis vaizdo įrašas: https://youtu.be/NzAa7qiAaKM.


Kada Kubai WIPE?

Trumpiausias atsakymas: NIEKADA! Joks Kubai WIPE nėra planuojamas artimiausiu metu. Kubai projektas pasižymi, kad čia atėję žaidėjai gali metų metus žaisti ir siekti savo tikslų, neprarasdami savo pasiektų rezultatų. Taip pat WIPE neplanuojamas ir nėra susijęs su naujomis Minecraft versijų išleidimais. Visada mes randam ir rasim būdų kiek įmanoma mažiau anuliuoti žaidėjų pasiekimų arba išvis neanuliuoti. Paskutinis wipe buvo: 2021-12-26.


Kada Kubai atsinaujins?

Mes visada labai stengiamės kuo greičiau atsinaujinti į naujausią Minecraft versiją. Kai tik mes galim tai iškart ir atsinaujiname. Visada mums reikia sulaukti daug įskiepių atnaujinimų, kad palaikytų naują versiją, nes jei paskubėsime atsinaujinti tai serveris gali netinkamai veikti ir daug serverio privalumų reiktų atsisakyti.


Kodėl yra kreditų galiojimo laikas?

Kreditai turi galiojimo laiką dėl gan daug priežasčių kurios paliečia projekto įvairius procesus, kurie prisideda prie geresnio bendro projekto veikimo. Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad žaidėjai laimėje kreditus juos panaudotu iškart arba artimiausiu metu ir netaupytu kokiai nors “juodai” (ar kitai) dienai. Dažniausiai iš įvairių renginių kreditų prizai būna tokie, kad užtektu įsigyti kokią nors paslaugą, o jei kreditų trūksta visada galima papildomai įsigyti(1) arba sudalyvauti kituose renginiuose, kaip pvz.: Kubai lipdukų paieškoje(2). 1: https://kubai.lt/kreditai, 2: https://kubai.lt/lipdukai.


Kaip galima tapti prižiūrėtoju?

Norint tapti prižiūrėtoju Jūs privalote užpildyti specialią anketą, kurią patikriname ir nusprendžiame ar Jūs esate tinkamas. Visą informacija apie prižiūrėtojus ir pačia anketą rasite čia: https://kubai.lt/karjera/priziuretojai.


Kaip pasikeisti Minecraft žmogeliuko išvaizdą?

Pasikeisti žmogeliuko išvaizdą gali tik turintys Minecraft premium paskyras, o mūsų serveryje nėra komandų, kad pasikeistumėte žmogeliuko išvaizdą, nes mes skatiname visus įsigyti Minecraft premium paskyras. Galite nusipirkti čia: https://minecraft.net/, o jei dar reikia pagalbos perkant mes mielu noru galime padėti.


Kaip užsiregistruoti serveryje?

Norint užsiregistruoti serveryje, pradžiai prisijungus reikia rašyti /register EL.PAŠTAS EL.PAŠTAS (pvz.: /register vardas@gmail.com vardas@gmail.com). Tada į el.paštą gausite laišką kur bus nurodytas Jūsų slaptažodis, naudokite jį, kad prisijungti su komanda /login SLAPTAŽODIS (pvz.: /login pba470qi). Prisijungus nepamirškite pasikeisti slaptažodį su komanda /changepassword SENAS_SLAPTAŽODIS NAUJAS_SLAPTAŽODIS. Jei išnaudotas registracijų limitas ar dėl kitų priežasčių galima įsigyti registracijos paslaugą, plačiau apie tai čia: https://kubai.lt/registracija. Pamokinis vaizdo įrašas: https://youtu.be/VVyY4amIL90


Ką daryti jei pamiršau slaptažodį?

Jei pamiršote slaptažodį pradžiai prisijunge į serverį rašykite /email recovery JūsųElPaštas@gmail.com. Tada patikrinkite pašto dėžute (laiškas galėjo pakliūti ir į šlamšto skyriu) atidarykite laišką atejusi iš accounts@kubai.lt, nusikopijuokite pateikta komandą (pvz.: /email code 8d2185da) ir parašykite serveryje. Paskui Jums reikės nusistatyti naują saugų slaptažodį su komanda: /email setpassword JūsųSlaptažodis. Viskas! Naudokite komanda /login JūsųSlaptažodis.


Kaip pasikeisti slaptažodį?

Norint pasikeisti slaptažodį pirma reikia prisijungti prie serverio ir tuomet rašyti komandą: /changepassword SENAS_SLAPTAŽODIS NAUJAS_SLAPTAŽODIS. Tada į el.laišką gausite patvirtinimo kodą, jį reikia parašyti serveryje pvz.: /verification 161844 ir tada pakartotinai parašyti slaptažodžio keitimo komandą: /changepassword SENAS_SLAPTAŽODIS NAUJAS_SLAPTAŽODIS. Viskas! Jūsų slaptažodis pakeistas!