Apie mus

Kas yra Kubai?

Kubai - Minecraft žaidimo serveris. Tai yra ne pelno siekiantis projektas, kurio pagrindinis tikslas turėti kuo didesne draugišką bendruomenę. Kubai projektas startavo 2013-03-18, o tai reiškia, kad projektas jau turi daug patirties ir žino kas žaidėjams labiausiai patinka. Kiekvienas žaidėjas gali rasti savo mėgstamą užsiėmimą, nes pas mus veikia net 6 skirtingi žaidimo stiliai (Adventure, AOneBlock, Creative, Minigames, Survival, UltraHardcore).

Aktyvi administracija

Mūsų projekto administracija neleis tau liūdėti! Išvarys kiekvieną sukčių, padės bėdoje bet kada! Taip pat serverį dar prižiūri atrankas perėję prižiūrėtojai, kurie užtikrina tvarką pokalbių kanaluose. Administracija ne tik aktyvi, bet ji ir linksma, ir turinti gerą humoro jausmą! Visą mūsų administraciją rasi kontaktuose, jei pastebėsi, kad kažkas sukčiauja ar iškils klausimų kreipkitės nurodytais kontaktais iškarto, nesvarbu ar tai būtų 3 nakties ar savaitgalis.

Saugus žaidimas

Žaisdami čia Jūsų visi duomenys bus ypač saugūs ir pats serveris yra gerai apsaugotas nuo įsibrovėlių. Nuolat daromos Minecraft serverio atsarginės kopijos, kad dar labiau užtikrinti saugumą avariniais atvejais. Žemėlapių perkrovimai (wipe) būna labai retai ir visada darant tai mes atsižvelgiam į žaidėjus ir stengiamės palikti kuo daugiau žaidėjų pasiekimų. Taipogi jei žaidėjai pageidauja išsaugoti jų statinius, mes visada siunčiame statinių kopijas Jiems.

Visada atsinaujinę

Mes vieni iš pirmųjų visada atsinaujiname į naujausią Minecraft versiją. Mes visuomet norime, kad žaidėjai pajustu kuo greičiau naujausio Minecraft žaidimo malonumą.